Sediul Agentiei de Turism Alex Tours

SC ALEX TOURS SRL
Str. Ion Creanga nr: 71A, Pascani
J22/1071/2004 ; CUI : RO16462740 ; Capital Social : 30.000 RON

Raiffeisen Bank

Cont RON: RO19 RZBR 0000 0600 0480 4267

Cont EUR: RO56 RZBR 0000 0600 0480 4280

Cont USD: RO34 RZBR 0000 0600 1780 2094

Cont GBP: RO19 RZBR 0000 0600 1780 2170

BRD Groupe Société Générale

Cont RON: RO29BRDE240SV66650022400

Cont EUR: RO73BRDE240SV66650112400

Banca Transilvania

Cont RON: RO12BTRLRONCRT0338634201

Cont EUR: RO59BTRLEURCRT0338634201

ALPHA BANK 

Cont RON: RO35BUCU1791304239616RON

Cont EUR: RO62BUCU1792235339555EUR

mail: office@alextours.ro
mail: rezervari@alextours.ro
Tel: 0232.714474 ; 0232.718531. Fax: ; 0232.760474
Gsm : 0744917474 ; 0762257000 ; 0754029123 ; 0754029124

Licenta de turism nr: 3157-31.03.2011 –Afiseaza Licenta (Click)
Asigurare insolvabilitate incheiata la OMNIASIG, seria I, nr 51177 (05.07.2018 – 04.07.2019)-Afiseaza Polita(Click)

Brevet de Turism nr : 11853-09.01.2007 –Afiseaza Brevet (Click)

 

Adrese Agentii de turism ALEX TOURS:

Agentia de turism Pascani (Vezi pe hartă)
Str.Ceferistilor,bl.B29 Parter; LT: 3157 din 30.03.2011
Tel.:0232.714474
Fax:0232.718531
Gsm:0754029123 // 0762257000
mail: pascani@alextours.ro
mail:alex.tours@yahoo.com
Agentia de turism Iasi 2 (Gara) (Vezi pe hartă)
Str. Strapungerii Silvestru nr.10, bl CL19,Iasi; LT: 3157/Filiala din 25.05.2011
Tel/Fax:0232.244412
Gsm : 0758585869
mail: iasi1@alextours.ro
mail:alextours_gabi@yahoo.com
Agentia de turism Suceava – (Vezi pe harta)
Str. Ana Ipatescu nr 4, bl F, Sc E, ap 3; LT: 3157/Filiala din 31.03.2010
Tel/Fax: 0230.551188
Gsm: 0754029130
mail: suceava@alextours.ro
mess: alextours_suceava@yahoo.com
Agentia de turism Iasi (Centru) (Vezi pe harta)
Str. Ghe. Ghibanescu nr.1 ,Iasi; LT: 3157/Filiala din 30.03.2011
Tel/Fax:0232.242918
Gsm : 0754029122
mail: iasi@alextours.ro
mess: alextours_iasi@yahoo.com
Agentia de turism Focsani – (Vezi pe harta)
Bdul Unirii nr 20; LT: 3157/Filiala din 20.05.2011
Tel/Fax:0237234646
Gsm:0758585871
mail: focsani@alextours.ro
mess: alextours_focsani@yahoo.com
Agentia de turism Tecuci –  (Vezi pe harta)
Str.Gh.Petrascu nr.40,bl.P2, Parter; LT: 3157/Filiala din 28.07.2009
Tel/Fax:0236.817744
Gsm:0754029128; 0758585870
mail: tecuci@alextours.ro
mess: alextourstecuci@yahoo.com
Agentia de turism Bacau (Vezi pe hartă)
Str.Oituz 2A
Tel/Fax:0234510530
Gsm:0758585867
mail: bacau@alextours.ro
mess: alextoursbacau@yahoo.com
Agentia de turism Suceava (Centru) (Vezi pe harta)
Suceava Centru, Str Stefan cel Mare nr 4
Tel/Fax:0230558691
Gsm:0758035782
mail: suceava1@alextours.ro
mess: alextsuceava@yahoo.com
Agentia de turism Botosani –  (Vezi pe harta)
Str. Calea Nationala 73, bl.G8
Tel/Fax:0231.515120
Gsm.: 0754029127
mail: botosani@alextours.ro
mess: alextours_botosani@yahoo.com
Agentia de turism Onesti (Vezi pe harta)
Str. Republicii nr 17
Tel/Fax:0234310251
Gsm:0758585872
mail: onesti@alextours.ro
mess: alextoursonesti@yahoo.com
Agentia de turism Targu Neamt (Vezi pe harta)
Str.M.Eminescu, bl.M7, Parter; LT: 3157/Filiala din 31.03.2010
Tel/Fax:0233.790120
Gsm:0754029126; 0758035783
mail: tg.neamt@alextours.ro
mess: alextourstgneamt@yahoo.com
Agentia de turism Targu Frumos (Vezi pe harta)
Str.Cuza Voda,bl.43,Parter
Tel/Fax:0232.711225
Gsm:0754029125
mail: tg.frumos@alextours.ro
mess: alextourstgfrumos@yahoo.com
Agentia de turism Braila – (Vezi pe harta)
Str.1 Decembrie 1918, Obor, bl.40, parter (vis-a-vis de Billa)
Tel/Fax:0239636164
Gsm:0754029132
mail: braila@alextours.ro
www.facebook.com/alextoursbraila/
Agentia de turism Pascani (Zona deal) (Vezi pe harta)
Str.Stefan cel mare nr. 2 (sediu Generali)
Tel/Fax:0232.760474
Gsm:0754029124
mail: rezervari@alextours.ro
www.facebook.com/alextoursonline/
Agentia de turism Adjud (Vezi pe harta)
Str. Nicolae Balcescu nr. 10
Tel/Fax: 0237.640032
Gsm: 0754029129
mail: adjud@alextours.ro
mess: alextours_adjud@yahoo.com
Agentia de turism Craiova (Vezi pe harta)
Str. Calea Severinului nr 5A (parcare Auchan Craiovita)
Gsm: 0734554669
mail: craiova@alextours.ro
mess: craiova_real@yahoo.com
 Agentia Alex Tours Radauti 
Str. Stefan cel Mare nr. 32
Tel/Fax: 0230.707273
Gsm: 0743.244448
mail: radauti@alextours.ro
skype: Alex Tours Radauti
 Alex Tours Online
turism@alextours.ro
Tel/Fax: 0332.470059
Gsm: 0754029120; 0758035780
mail: alextoursonline@yahoo.com
www.facebook.com/alextoursonline

Adrese Agentii de turism PARTENERE:

Agentia VALCOM Barlad
Str. Republicii, nr 190, bl.3, parter
Tel/fax: 0235.418.211
Gsm: 0740.531.858
mail: valcom_barlad@yahoo.com
mess: valcom_barlad@yahoo.com
Agentia de turism VIKING TRAVEL Piatra Neamt
Str. Petru Rares nr 2, bl 2A, parter
Tel/fax: 0233.225.097
Gsm: 0744.546.548
mail: office@viking-travel.ro
mess: vikingtravel@yahoo.com